ANTISTRESOVÉ MASÁŽE – HUDEBNÍ RELAXACE – CVIČENÍ V KANCELÁŘI

Reference

Mondeléz international: 

Naše zakázka byla precizně zpracována. Cílem projektu bylo vytvoření příjemného pracovního prostředí. Náplní dne byly masáže pro zaměstnance v délce 15min:/os a 2x 25 minut antistresové hudební relaxace. Ceníme si především velké profesionality,  maximálního nasazení a masérských schopností vč. vlídného přístupu. Toto centrum můžeme jako dodavatele dalším společnostem vřele doporučit.

​​

 

Žena.cz: Vyzkoušeli jsme: Muzikoterapie je lepší než psychia

Když mi kamarádka nabídla, abych s ní vyzkoušela muzikoterapii a zpívání manter, šla jsem do toho jen proto, že vím, jak zpěv pomáhá se správným dýcháním a také jsem chtěla pro naše čtenáře zprostředkovat, jak to na podobných terapiích chodí. Nevěřím na čakry a "nadpozemské" věci. Prostě jsem jen chtěla protrénovat bránici, posílit plíce a zkusit něco nového.

Dobrý den, chci Vám je ště jednou poděkovat za velice příjemnou masáž. Dlouho se mi tak dobře nespalo jako včera.

D. Turenová

Zdravím Dana a Janu! Chtěla jsem velmi poděkovat za pěkný wellness day, prožitý s milými a zajímavými lidmi. Nikdy jsem nic takového neabsolvovala. Odcházela jsem obohacena o zážitek z masáže a hlavně z hudební relaxace , které ráda absolvuji znova. Hodně elánu a energie a těším se na další setkání u nás v kanceláři :o)

S přáním hezkého dne Vaše Alena

Několikrát se mi poštěstilo si vyzkoušet vaší hudební relaxaci. Byl to vždy nezapomenutelný zážitek. Rezonanční lehátko a další zajímavé nástroje a kdovíco ještě a na závěr jako nádherná a nekonečně dlouhá tečka dešťový sloup. Doporučuji všem, jako relaxaci po těžkém dnu nebo prostě jenom tak…

Mějte se krásně, Marek

Ahoj Dane a Jano,  :)))
děkuji za rozhýbání po náročném pracovním týdnu. Krásně strávený čas s Vámi a se všemi, co se u nás sešli. Odpočinek, masáž, hudební relaxace - to jsme všichni moc potřebovali. Pracujeme na náročném projektu a tak chvilka oddechu pomohla všem. Dodala nám sílu na dokončení úkolu :o)  Všem, co si chtějí dopřát wellness office day doporučuji, zavolat Janě a Danovi a domluvit si masáž nebo relaxaci. Pokud někdo chce investovat čas do sebe, toto se nabízí jako bezvadná možnost.

Děkuji a krásný den :)
Klára Janáková

Milý Dane a Jani,
chtěla bych vám oběma moc poděkovat za úžasný zážitek, ze kterého jsem si odnesla spoustu nových informací a inspirace. Obzvláště hudební relaxace byly skutečně odpočinkové a uklidňující. Jedním slovem prostě báječně strávené 3 dny. Budu se těšit na příště.

Mája

Děkuji za wellness day, určitě si vezmu k srdci rady ohledně uvolnění krční páteře. Na počítači pracuji téměř celý den. Vaše masáž mi moc pomohla. Těším se, že si vás naše firma opět pozve. 

Krásné dny...

Petra Š.

Základem trvalého, vysokého a kvalitního výkonu je zdravý,
uvolněný a odpočatý člověk.