ANTISTRESOVÉ MASÁŽE – HUDEBNÍ RELAXACE – CVIČENÍ V KANCELÁŘI

Nabídka firmám

WELLNESS OFFICE DAY (celodenní program)

Dopřejte svým zaměstnancům relaxaci a odpočinek. Přijedeme k Vám do firmy či na firemní akci a připravíme relaxační program na míru dle Vašich potřeb.

Střídání krátkých individuálních „kancelářských“ masáží (přes oděv, bez použití olejů a emulzí) a skupinových hudebních relaxací. Výuka (ukázka) jednoduchých cviků na uvolnění páteře.

Hudební relaxace

Při antistresové hudební relaxaci využíváme původní hudební nástroje, které mají průkazné relaxační, harmonizační a léčebné účinky. Rezonanční lehátko (ojedinělé v ČR), hangy, gongy, tibetské mísy, deštné hole, didgeridoo, bubny a další nástroje.

Antistresové masáže

  • indická antistresová masáž hlavy
  • masáž zad a šíje
  • reflexní terapie nohou a rukou

Cviky pro uvolnění (v kanceláři)

Jednoduché a účinné cviky na protažení celého těla a uvolnění napětí. Cviky jsou zaměřeny především proti bolestem šíje, zad, ramen, rukou, hlavy a očí.

Průběh

Firma obdrží časový harmonogram masáží, cvičení a relaxací, do kterého se předem zapíší zaměstnanci, kteří budou mít o jednotlivé služby zájem. Během WOD se pak střídají dané činnosti a zaměstnanci se jich postupně účastní (masáží individuálně, relaxací a cvičení ve skupině). Individuální poradenství probíhá během masáže a nebo po dohodě samostatně v relaxačním centru Dajána.

Počty lidí a časy masáží, relaxací a cvičení je možno upravit podle potřeb firmy.

Požadavky

Zasedací místnost či větší kancelář.

 

Aktivní forma vhodná pro firemní akci či teambuilding

Společné bubnování, cvičení různých rytmů, pohyb, tanec, nacvičení společné skladby, tónové trubice, didgeridoo, tibetské mísy, hry, vzájemná komunikace v prostoru pomocí zvuku, ukázka „kancljógy“, masáží a automasáží. Zvuková lázeň - komplexní skupinová zvuková relaxace s různými nástroji.

Při společné tvorbě „živé hudby“ (aktivní muzikoterapie) dochází k propojení všech účastníků, k hlubokému prožitku z vlastního projevu, k intenzivnímu kontaktu se sebou samým a k možnosti získávání či znovunabytí důvěry v oblasti mezilidských vztahů.

Zaměstnanec získává nové dovednosti a obohacuje svůj život o nové zkušenosti. Hra na hudební nástroje má pozitivní vliv na motorický rozvoj, zbavuje stresu, napětí a má léčebné účinky. Naučíme Vás, jak k relaxaci používat jednoduché hudební nástroje i doma.

Ceník Wellness Office Day ve Vaší firmě

Program Cena

Celodenní Wellness office day - 8 hodin

12.000 Kč*

Půldenní Wellness office day - 4 hodiny

7.000 Kč*

Ochutnávka Wellness office day - 2 hodiny

4.000 Kč*

* ceny jsou uvedeny bez dopravy

Ukázku pro personalisty po dohodě předvedeme zdarma.

Základem trvalého, vysokého a kvalitního výkonu je zdravý,
uvolněný a odpočatý člověk.